Szanowni Państwo,

W dniu 07.06. 2014 r.  Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka „Wielkie Jeziora Mazurskie” zorganizowało imprezę plenerową pn. „Dzień dziecka Rodzinne zawody wędkarskie o Puchar Zarządu LGR” na łowisku Państwa Tymcio w Jakunówku.

W ramach imprezy przeprowadzony został konkurs kulinarny pn. „Rodzinne grillowanie ryby”. Do konkursu zgłosiło się 7 drużyn, które przez 2,5 godziny przyrządzały i grillowały ryby. Zwycięzcą konkursu została Pani Kinga Rożnowska . Drugie miejsce na podium zajęła Pani Joanna Sierakowska , a trzecie Pani Katarzyna Kijewska. Zwycięzcy otrzymali nagrody w postaci sprzętu AGD. A drużyny , którym nie udało się stanąć na podium, otrzymały nagrody pocieszenia.

Dzieci z klas 0-III  oraz IV-VI mogły sprawdzić się  w Zawodach Wędkarskich . Poniżej  lista małych zwycięzców: