Niedziela, 22 kwietnia 2018 | Imieniny: Kai, Lukasza

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.
Strona 
internetowa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, 
poddziałanie 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”.
Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Cel operacji: wspieranie rozwoju lokalnego na obszarach wiejskich.
Przewidywane wyniki operacji: realizacja Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020. 

         
baner_1v2.jpg baner_5v2.jpg baner_3v2.jpg baner_4v2.jpg baner_2v2.jpg

 
 

Zapraszamy










 

UWAGA!

Przypominamy o konieczności uregulowania składki członkowskiej za 2018 rok.

Poniżej numer konta bankowego na, który należy wpłacić składkę.

Bank Spółdzielczy w Węgorzewie 50 9348 0000 0010 2355 2000 0010

WYSOKOŚĆ SKŁADKI CZŁONKOWSKIEJ ZA 2018 ROK ZGODNIE Z UCHWAŁĄ NR 16/WZC/2015 Z 17 GRUDNIA 2015R.

1 Instytucje publiczne

Samorządy Gminne - 12.000,00 PLN

Samorządy Powiatowe - 4.000,00 PLN 

Pozostałe instytucje publiczne - 120,00 PLN

2.  Podmioty prowadzące działalność gospodarczą - 250,00 PLN

3.  Organizacje pozarządowe - 60,00 PLN

4.  Osoby fizyczne - 60,00 PLN



Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o nowościach, zapisz się do naszego newslettera


     Dzisiaj:     12
     Wczoraj:     109
     Ostatni tydzień:     979
     Ostatni miesiąc:     3139

     Wszystkie odwiedziny:     252236

Podsumowanie Kampanii Edukacyjnej

 W dniach 24.10.2014 – 15.12.2014 Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka „Wielkie Jeziora Mazurskie” realizowała kampanię edukacyjną pod nazwą  „Co mogę zrobić dla ochrony swego środowiska naturalnego”.

W ramach tego przedsięwzięcia ogłoszone zostały 3 konkursy: plastyczny, fotograficzny i literacki, w których uczestniczyły dzieci i młodzież z obszaru działania Stowarzyszenia.

 Laureaci  konkursu plastycznego „Pocztówka z Mazur”:

 Kategoria 1: Klasy 0 – III, Szkoły Podstawowe

I miejsce  - Jakub Przytuła ze Szkoły Podstawowej w Srokowie z filią w Solance

II miejsce  - Wiktoria Gołaś ze Szkoły Podstawowej w Srokowie z filią w Solance

III miejsce  - Jan Pietkiewicz ze Szkoły Podstawowej w Węgielszynie

Wyróżnienia:

  • Szymon Duda ze Szkoły Podstawowej w Srokowie z filią w Solance

  • Jakub Mińczuk ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Węgorzewie

  • Dominika Adakimowicz ze Szkoły Podstawowej w Srokowie z filią w Solance

  • Wiktoria Biela ze Szkoły Podstawowej w Budrach

  • Kamil Bielak ze Szkoły Podstawowej w Budrach

  • Wiktoria Mendola ze  Szkoły Podstawowej w Srokowie z filią w Solance

  • Zuzanna Pietkiewicz ze Szkoły Podstawowej w Srokowie z filią w Solance

  • Amelia Wyskiel ze Szkoły Podstawowej w Srokowie z filią w Solance

  • Dominika Stadnik ze Szkoły Podstawowej w Srokowie z filią w Solance

  • Paweł Janicki ze Szkoły Podstawowej w Budrach

  • Julia Słowikowska ze Szkoły Podstawowej w Węgielsztynie   

Kategoria 2: Klasy IV – VI, Szkoły Podstawowe

I miejsce - Helena Wereda ze Szkoły Podstawowej w Srokowie z filią w Solance

II miejsce - Gabriela Bielak ze Szkoły Podstawowej w Budrach

III miejsce - Beata Domitrz ze Szkoły Podstawowej w Rydzewie

Wyróżnienia:

  • Adam Pusio ze Szkoły Podstawowej w Srokowie z filią w Solance

  • Klaudia Mendala ze Szkoły Podstawowej w Solance

  • Adrian Popiel ze Szkoły Podstawowej w Rydzewie

  • Małgorzata Kowalczyk ze Szkoły Podstawowej w Srokowie z filią w Solance

Kategoria 3: Szkoły gimnazjalne

I miejsce - Aleksandra Stomska z Gimnazjum w Wilkasach  

II miejsce - Aleksandra Bakuniewicz  z Gimnazjum w Wilkasach  

III miejsce Klaudia Żukowska z Gimnazjum w Wilkasach  

 Wyróżnienia:

  • Dawid Ostrowski z Gimnazjum w Wilkasach

  • Alicja Grodziecka z  Gimnazjum w Wilkasach

  • Kamila Gryczan z  Gimnazjum w Wilkasach 

     

Laureaci konkursu fotograficznego „Piękno Mazur w obiektywie”:

Kategoria 1: Klasy 0 – III, Szkoły Podstawowe

I miejsce  - Jakub Mińczuk ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Węgorzewie

II miejsce  - Konrad Dudek ze Szkoły Podstawowej w Srokowie z filią w Solance

III miejsce  -Jakub Adakimowicz ze Szkoły Podstawowej w Srokowie z filią w Solance

Wyróżnienie: Oliwia Bojsicka ze Szkoły Podstawowej w Sobiechach

Kategoria 2: Klasy IV – VI, Szkoły Podstawowe

I miejsce -  Amelia Czarniecka ze Szkoły Podstawowej w Spytkowie

II miejsce - Julia Tokarz ze Szkoły Podstawowej w Spytkowie

III miejsce zajął Jakub Karasiewicz ze Szkoły Podstawowej w Spytkowie

Wyróżnienie: Daria Prawecka ze Szkoły Podstawowej w Srokowie z filią w Solance

Kategoria 3: Szkoły gimnazjalne

I miejsce - Marcel Jankowski z Gimnazjum w Rynie  

II miejsce - Szymon Oryńczak z Gimnazjum w Srokowie

III miejsce zajęła Olga Szepel z Gimnazjum w Wilkasach

Kategoria 4: Szkoły ponadgimnazjalne

I miejsce - Joanna Oleniuk z Zespołu Szkół Zawodowych w Węgorzewie

II miejsce - Zuzanna Drozd z Zespołu Szkół Zawodowych w Węgorzewie

III miejsce - Adrianna Wasilewska z Samorządowego Liceum Ogólnokształcącego w Wydminach oraz Wiktoria Maćkiw z Liceum Ogólnokształcącego w Węgorzewie 

Wyróżnienia:

  • Kornelia Szender z Zespołu Szkół Zawodowych w Węgorzewie

  • Adam Żołondek z Liceum Ogólnokształcącego  w Węgorzewie

     

Laureaci konkursu literackiego „Krajobraz oraz przyroda mojego regionu”:

Kategoria 1: Klasy IV – VI, Szkoły Podstawowe

I miejsce - Dawid Bach ze Szkoły Podstawowej w Srokowie z filią w Solance

II miejsce - Antonina Kowalik ze Szkoły Podstawowej w Perłach

III miejsce – Katarzyna Orłowska ze Szkoły Podstawowej w Srokowie z filią w Solance

Wyróżnienia: Joanna Szczebiot ze Szkoły Podstawowej w Rynie i Zuzanna Marek ze Szkoły Podstawowej w Rydzewie

Kategoria 2: Szkoły gimnazjalne

I miejsce – Wiktoria Bubelska z Gimnazjum w Radziejach

II miejsce – Wiktoria Banasiewicz z Gimnazjum w Węgorzewie

III miejsce – Anna Panewska z Gimnazjum w Srokowie

Wyróżnienia: Kacper Morawski z Gimnazjum w Węgorzewie

Kategoria 3: Szkoły ponadgimnazjalne

I miejsce – Justyna Młotkowska z Liceum Ogólnokształcącego w Węgorzewie

II miejsce – Daria Żołondek z Zespołu Szkół Zawodowych w Węgorzewie

Dnia 15 grudnia 2014 r. w Centrum Edukacji i Promocji Rybactwa w Wilkasach zostały wręczone nagrody Laureatom oraz pozostałym uczestnikom konkursów.

Składamy gorące gratulacje Laureatom, Uczestnikom wszystkich konkursów, a także Dyrektorom Szkół  oraz Nauczycielom za pomoc w rozpropagowaniu kampanii. W konkursach wzięło udział niemal 200 osób z 23 szkół obszaru działania LGR „Wielkie Jeziora Mazurskie”.



 
 

CZŁONKOWIE

REKOMENDOWANE STRONY

 

Krajowa Federacja Towarzystw Wędkarskich

 Mazury Travel

 

  STOWARZYSZENIE LOKALNA GRUPA RYBACKA „WIELKIE JEZIORA MAZURSKIE” | © 2013 - wszelkie prawa zastrzeżone   Projekt i hosting STUDIO KOLOR