Członkowie Założyciele:

  1. Andrzejczyk Marta
  2. Banasiewicz Wioletta
  3. Cwalina Małgorzata
  4. Dawcewicz Barbara – Ogonki
  5. Karpiński Józef – Ryn
  6. Maczuga Bogdan – Budry
  7. Pietrzak Wiesław – Węgorzewo
  8. Wełna Mieczysław – Piękna Góra
  9. Wojnowska Ewa – Węgorzewo
  10. Wójcik Konrad – Giżycko

Sektor publiczny:

  1. Gmina Budry
  2. Gmina Giżycko
  3. Gmina Kruklanki
  4. Gmina Miłki
  5. Gmina Pozezdrze
  6. Gmina Ryn
  7. Gmina Srokowo
  8. Gmina Węgorzewo
  9. Gmina Wydminy
  10. Powiat Giżycki
  11. Powiat Węgorzewski
  12. Instytut Rybactwa Śródlądowego w Olsztynie
  13. Gminny Ośrodek Kultury w Pozezdrzu

Organizacje pozarządowe:

  1. Giżyckie Stowarzyszenie Wędkarskie – Giżycko
  2. Ochotnicza Straż Pożarna w Ołowniku – Ołownik
  3. Ochotnicza Straż Pożarna w Budrach – Budry
  4. Związek Stowarzyszeń LGD9 – Węgorzewo
  5. Fundacja „PozytywArt” – Ryn
  6. Srokowskie Stowarzyszenie „Sukces Każdego Dziecka” – Srokowo
  7. Stowarzyszenie „Dziewczyny znad Sapiny” – Pozezdrze

Osoby fizyczne:

  1. Bukowski Bartosz – Giżycko
  2. Bukowski Grzegorz – Ogonki
  3. Dworzyński Andrzej – Węgorzewo
  4. Fokczyńska Bożena – Węgorzewo
  5. Frąk Tomasz – Radom
  6. Górski Tadeusz – Węgorzewo
  7. Grygiencza Dariusz – Giżycko
  8. Janulewicz Andrzej Janusz – Węgorzewo
  9. Leszczyńska Anna – Wilkasy
  10. Macina Karolina – Miłki
  11. Mariak Karolina – Budry
  12. Mickiewicz-Wełna Maria – Piękna Góra
  13. Mińczuk Danuta – Harsz
  14. Pażyszek Zbigniew – Giżycko
  15. Petrusewicz Paweł – Ryn
  16. Polak Rafał – Ryn
  17. Puszko Gabriela Sylwia – Wilkasy
  18. Predko Krystyna – Węgorzewo
  19. Prudzyński Ireneusz – Sulejówek
  20. Supranowicz Marzenna – Pozezdrze
  21. Suszycki Piotr – Warszawa
  22. Szczurko Eugeniusz – Kętrzyn
  23. Thomas Dariusz – Wydminy
  24. Thomas Ewa – Wydminy
  25. Tymcio Ryszard – Węgorzewo

Sektor Gospodarczy:

  1. AGROFARM SA – Wydminy
  2. ART EVENTS Gawrych Krzysztof – Węgorzewo
  3. AZS Centralny Ośrodek Sportu Akademickiego w Wilkasach – Wilkasy
  4. DUDKA Gospodarstwo Rolne – Wydminy
  5. Firma Handlowo – Usługowa „ATUT” Wioletta Wawer – Srokowo
  6. Gospodarstwo Rybackie „Mikołajki” SP. ZOO – Mikołajki
  7. Gospodarstwo Rybackie w Giżycku Spółka z oo. – Piękna Góra
  8. Gospodarstwo Rybackie PZW w Suwałkach – Ogonki
  9. Hotel Tajty Sp. z o.o. – Wilkasy
  10. Jabłoński Mariusz „MARIO” Firma Wielobranżowa – Giżycko
  11. Jędrzejowski Jarosław – Wilkasy
  12. KARCZMA Halina Grąziewicz – Węgorzewo
  13. Nowakowska Eleonora PTU „RYDZEWO” – Rydzewo
  14. Ośrodek Mazurski – Okrągłe
  15. Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego w Olsztynie – Olsztyn
  16. OPIEKA NAD JACHTAMI Błażej Predko – Węgorzewo