Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że w dniu 10 sierpnia br. na Łowisku Wędkarskim „Mario”  w Gajewie k. Giżycka odbyły się „Zawody Wędkarskie o Puchar Łowiska Mario” zorganizowane przez Pana Mariusza Jabłońskiego – właściciela łowiska.

Mimo deszczowej pogody w zawodach wzięło udział 55 wędkarzy (w tym 20 dzieci). Frekwencja dopisała. Zawody rozpoczęły się o godz. 14:00.

W kategorii DOROŚLI:

I miejsce zajął Krzysztof Subocz, który zdobył również nagrodę w kategorii: największa złowiona ryba oraz Puchar Łowiska Mario

II miejsce zajął Edward Maksym

III miejsce zajął Janusz Gago.

W kategorii DZIECI:

I miejsce zajęła Wiktoria Banasiewicz, która zdobyła również nagrodę w kategorii: największa złowiona ryba

II miejsce zajął Piotr Juszkiewicz

III miejsce zajął Szymon Kotyński.

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka „Wielkie Jeziora Mazurskie” ufundowało nagrody zwycięzcom zawodów, jak i dzieciom, które w nich uczestniczyły.